Styl

19. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Oceňuji tvou odvahu!

MÓDNÍ POLICIE: Oceňuji tvou odvahu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Oceňuji tvou odvahu!

Eliška Bučková sází na mladistvé modely. U modelky je sympatické, že volí takové, které jsou střídmé a nepůsobí rádoby draze, jako je tomu v případě Gabriely Dvořákové. Tento konkrétní model není nudný ani přeplácaný. Je zajímavý, nevšední a svěží. Ano, o čelence by se dalo polemizovat, ale já oceňuji odvahu.

Gábino, proboha proč?

Tato slečna s havraní hřívou si skvěle osvojila garderobu našich světských spoluobčanů. Její modely jsou jen chaotickou přehlídkou nesmyslně navrstvených nevkusných kousků. Většina prvků se pro tak mladou slečnu nehodí, a ten zbytek neumí modelka prodat. Gábina Dvořáková je skvělým důkazem toho, že peníze nemají se stylem vůbec nic společného.

Tak něžně, nebo robustně?

Krásná finalistka Miss zvolila zajímavé šaty zdůrazňující velice populární trend transparentních materiálů. Šaty Denisy Domanské jsou hezké. Jejich provedení má sice pár nedostatků, ale největší chybou tohoto outfitu i tak zůstává nevhodná volba obuvi. Robustní lodičky se bohužel k něžně vypadajícímu modelu hodí stejně tak jako bůček k vegetariánskému menu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také