Styl

22. července 2013 10:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Ornello, tuhle fintu ti nespolkneme!

MÓDNÍ POLICIE – Ornello, tuhle fintu ti nespolkneme!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ornello, tuhle fintu ti nespolkneme!

Tato osoba aspirující na celebritu se nás pokusila obalamutit díky šatům s volánky. Ornella Štiková tímto outfitem chtěla skrýt své extrémně dlouhé prsy, které díky kojení spadly na úroveň kolení čéšky. Střevíčky se zlatými detaily a prapodivnou mašlí se k mini nehodí. Lépe by se tato obuv vyjímala u odpadkového koše s nápisem: volně k odběru. Účes á la Justin Bieber vypadá komicky a připomíná nepovedené tupé.

Ivano, příště jdi raději na Evu

Cením si, že režisérka tentokrát nechala roucho Evinovo doma a nepředvádí ho v plné kráse jako kdysi na Staroměstském náměstí. Meruňkový top je hezký, barva Ivaně Benešové sluší, detail s kamínky nepůsobí příliš křiklavě a koresponduje se střevíčky. Když se ale pořádně podíváte na džínové capri kalhoty se sníženým sedem, zjistíte, že by možná to Evinino roucho bylo přece jen lepší volbou.

Otrhaná, ale svěží!

Sympatická zpěvačka zvolila bílý elegantní top se zajímavými detaily, který působí decentně a zároveň sexy. Díky otrhaným džínům je model svěží a originální. Ani boty nevadí. Oceňuji, že Martina Pártlová nezabila outfit zbytečnými šperky a lacinými prvky. Tohle oblečení se zpěvačce zkrátka povedlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také