Styl

14. ledna 2014 16:32

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Osmdesátky nezvládáš!

MÓDNÍ POLICIE: Osmdesátky nezvládáš!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Osmdesátky nezvládáš!

Z tohoto modelu zrak přechází a částečně i odchází... Pokus o nenucený a mladistvý vzhled se moderátorce nepodařil. Mahulena Bočanová se na party týkající se otevření nového baru měla obléct ve stylu 80. Let, jenže se jí to opravdu nepodařilo. Jediné, co připomíná tuto dobu, jsou placky připevněné na kožený křivák, a drdol. Zbytek modelu je katastrofální.

Celou dobu se mi také nedaří odpoutat pohled od neskutečně velké přezky pásku s logem italského módního domu. Enormně masivní doplněk by mohla Mohaulena pronajímat jako reklamní plochu. Džíny jsou zoufalé. Díry o velikosti kráterů na Marsu se nenosí už několik let. Ani boty nejsou žádná hitparáda, k tomuto outfitu se hodí modernější a ležérnější styl. Pokud jsem si myslela, že to nemůže být horší, mýlila jsem se. Zaostřila jsem na fialové stíny… jedno oko je mnohem více namalované než to druhé. Příště doporučuji se při odchodu z domu podívat alespoň letmo do zrcadla, anebo neignorovat šokované kolemjdoucí.

Michal David žije svůj Discopříběh

To byl zas den... Michal David jednoduše žije stále svůj discopříběh a nehodlá na něm nic měnit. Je známý tím, že zůstává věrný garderóbě z 80. let, jako by hlásal: „Já se nezměním.“ To je také důvod, proč jsou jeho saka častým terčem vtipů. Ani tentokrát nezklamal. Džíny i obuv jsou naprosto v pořádku. Ale sako dokazuje, že Michal David se těchto kousků zřejmě nezbaví, ty zde zůstanou a neodchází. Přesto, je to image, kterou si Michal David vybudoval a jeho fanynky, v čele se mnou, ho milují. Je to prostě šoumen. Jeko módní ikonu ho určite nedoporučuji, ale jeho neměnící se styl jsem se naučila respektovat.

Aj-vaj!

Šaty tulipánového střihu s rolákem. K tomu džínsy? Kovbojsky laděná obuv? Široký asymetrický pásek? Je tento model suchým pokusem o vtip, anebo se o paní Evu Štědrou pokouší slepota (a o mě infarkt).

Sdílejte článek

Přečtěte si také