Styl

2. června 2015 16:57

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Oteklá nit Šinkorová by měla změnit botník

MÓDNÍ POLICIE: Oteklá nit Šinkorová by měla změnit botník

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Danielo, co ty kozačky?

Šinkorová je poslední dobou tak hubená, že i oteklá nit by si vedle ní připadala jako metráček. Díky své postavě si ale může moderátorka dovolit skoro cokoliv. Je škoda, že v tomto případě zvolila špatnou obuv. Chápu, že kozačkami chtěla zřejmě dodat šatům svěží a mladistvější vzhled, ale kozačky se k tomuto střihu hodí stejně jako vepřová tláča na stůl vegetariánské restaurace. Šinkorová měla sáhnout po zajímavých sandálcích na vysokém podpatku.

Kristína svůj model podcenila

Kristína Peláková je slovenská zpěvačka, která si zahrála v českém snímku Život je život. Její model postrádá hlavu i patu. Overal se hodí max. na dno koše. Střih ke krku je zvláštní. V kombinaci s krátkými nohavicemi a kostkami ve mně vyvolává rozpaky. Škoda látky, která padla na tento výtvor. Mohla z ní být třeba pěkná sada utěrek. Model ocením 20 %. Víc si kostkovaný overal ke krku s černým křivákem vážně nezaslouží.

Genzer není módní lumen, ale v této partičce vede!

Richard Genzer není žádný seladon, a tak u něj módní revoluci nečekáme. Tento model je tak trochu na „lenocha“. To znamená, že si vezmete to, co jste měli včera v práci a kvůli společenské události to lehce upgradujete pomocí saka. Model není ve finále děsivý, jen kovbojské boty jsou out stejně jako pásek. Kdyby Genzer sáhl po lepších kouscích, byl by výsledek výrazně zdařilejší.

Sdílejte článek
Štítky Richard Genzer vzhled kozačky Kristina

Přečtěte si také