Styl

18. dubna 2013 06:55

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Patříš do ZOO!

MÓDNÍ POLICIE: Patříš do ZOO!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Pokud však budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Patříš do ZOO!

Finalistka České Miss je se svým gigantickým poprsím velice výrazná. Pokud si na sebe oblékne inspiraci ze všech pavilonů pražské zoo, je nepřehlédnutelná. Má skvělé nohy, o tom není pochyb, krátké šaty si může dovolit. Bohužel mini a kozačky se zvířecími vzory a nemoderní špičkou působí vulgárně. Tyto dva prvky spolu absolutně nekorespondují. Zlaté šperky mě nutí volat o pomoc. Bylo by lepší, kdyby tento aktuální trend nosila s jednobarevnými prvky.

Buďto oči, nebo nebo rty, Kristelko!

Všechno špatně, tedy pokud slečna Kristelová nezabloudila na tento večírek omylem při venčení psa. Působí příliš ležérně. Tílko s tímto motivem by vypadalo dobře s džíny a sakem. V kombinaci s vojenským stylem je to naprostý mišmaš. Bohužel ani doplňky tento outfit nezachrání. Semišové kotníčkové kozačky Kateřině nelichotí. Lodičky by ji opticky zeštíhlily a dodaly jí dávku elegance, kterou opravdu potřebuje. A v tomto případě pořádnou, koňskou… Prstýnek je skvělý, tedy pokud prodáváte žetony na Matějské. To samé platí i o manikúře. Nehty jsou příliš dlouhé. Pokud zaostříme na make-up: Ach ouvej, každý laik ví, že červené rty se nikdy, ale opravdu nikdy nekombinují s výrazně nalíčenýma očima.

Vlaďko, co ta pneumatika kolem pasu?

Vlaďka Erbová si po boku Tomáše Řepky užívá luxusu. Bohužel nás přesvědčila, že za peníze si styl nekoupíte. To, co má Vlaďka na sobě, jsou zajisté krásné a drahé kousky, ale nesmí je mít takhle pohromadě. Kožené kalhoty jsou v tomto outfitu největším kamenem úrazu. K nim se totiž nehodí ani skvělé kožené kozačky, ani vojenská košile a světe div se, ani nudné psaníčko z dob, kdy šla kamarádce na maturitní ples. K těmto kalhotám by skvěle vypadal jednoduchý top, který by celý vzhled odlehčil. Army styl je dost dominantní sám o sobě a nepotřebuje další výrazné kousky. Chválíme však černou pneumatiku kolem pasu, nevíme k čemu slouží, ale Vlaďka je evidentně fanynkou recyklování.

Eliška Bučková nakupuje v dětském!

Extrémně hubená Eliška Bučková je velice krásná žena, která evidentně sleduje módní trendy. Overaly, které se vracejí na přední příčky módní hitparády již od třicátých let, jsou letos velice in. Chválíme tedy tento elegantní a odvážný model, který obohatila o zlaté doplňky. Díky nim působí outfit velice honosně a zároveň svěže. Páskové lodičky s otevřenou špičkou odlehčí jeho pouzdrový vzhled. Jen by nás zajímalo, ve kterém dětském oddělení tyto krásné overaly nakoupíte.

Lucko, kup si nové šaty!

Lucie Špaková je velice krásná, bohužel v šatech s hlubokým výstřihem a s průstřihy, které byly in před dvěma lety, působí lacině. S její skvělou postavou si může dovolit být mnohem kreativnější a zajímavější. Určitě pro příště doporučujeme více prostoru pro fantazii a kontrastnější doplňky. Proč nezvolit neonové prvky, které jsou letos velice in? Krásnou Lucii by rozzářily.


Přečtěte si také