Styl

4. února 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Pavlíno, děláš školácké chyby!

MÓDNÍ POLICIE: Pavlíno, děláš školácké chyby!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Pavlíno, děláš školácké chyby!

Pavlína Danková sáhla po sněhově bílých šatech, které oživila zajímavou obuví. Sice si z této kreace na zadnici nesednu, ale model je zaručeně elegantní. Jen bych příště tiskové mluvčí doporučila pod transparentní modely obléknout spodní prádlo v tělové barvě místo bílé. Je to školácká chyba a Pavlína Daňková by se jí ve svém věku už dopouštět neměla.

Miley potřebuje k oblečení i chirurga

Mladičká zpěvačka, která se proslavila již jako malá na televizní stanici Disney channel, nyní válcuje hudební hitparády s videoklipy, kde se ukazuje v Evině rouše. Spoře oděná Miley Cyrus vypadá komicky i vulgárně zároveň. A to díky mini šortkám, ze kterých se jí derou půlky jako kaše z hrnečku vař. Zepředu už je to pohled mnohem horší. Díky upnutým kalhotám se totiž Miley džínovina zařezává tak hluboko, že jí je vidět i na jícen. Příště doporučuji obléct oděv, který nemusí být sundáván chirurgem.

Agáto, proč si to kazíš?

Sportovně laděný model Agáty Prachařové je sympatický a překvapivě povedený (pokud bereme v potaz míru jejího estetického cítění). Pro jednou oceňuji, že nevidím moderátorčino poprsí, které se díky vycpávkám většinou pohybuje někde u pomyslného Adamova jablka. Bunda je zajímavá, tenisky roztomilé... Zde moderátorka neudělala žádnou chybu. Mohla se jen obejít bez opasku francouzského módního domu. I tento drahý doplněk v nesprávných rukách může vypadat lacině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také