Styl

26. dubna 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Péťo, vrať to boa babičce!

MÓDNÍ POLICIE: Péťo, vrať to boa babičce!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Péťo, vrať to boa babičce!

Miss ČR 1996 Petra Minářová oblečená do bílých šatů bez ramínek působí rozpačitě jako šestnáctiletá dívka, která jde poprvé na ples. Svědčí o tom šperky, které vypadají luxusně a honosně, ale minimálně ze vzdálenosti 10 metrů. Pokud půjdete blíž, prozradí pouťový původ.

Amatérsky vypadají i vlasy a make-up. Pro příště doporučujeme, aby přípravu modelka svěřila profesionálům a ne závistivé kamarádce. Šaty jsou hezké, bohužel tento střih se nehodí pro ženy s velkým poprsím. Ani pro ty s dokonalým, silikonem napěchovaným dekoltem. Kožešinové boa působí těžce, doporučujeme s díky vrátit babičce a už nikdy u ní ve skříni „nenakupovat“.

Nikdy 3D!

Šperky zvolila Miss Earth 2013 Tereza Fajksová vkusně. Výrazné náušnice nepotřebují jiné doplňky. Střih šatů kopíruje ladnou siluetu modelky. Jen 3D květiny vypadají kýčovitě. Pokud se někdy rozhodnete obléct se do prvku s 3D detaily, je to v 99 % špatně. 3D patří do kin, ne do šatníku. Nápad návrháře chápeme, ale realizace modelu zklamala.

Bravo, Lindo!

Elegantní, smyslná a sexy Česká Miss World 2012 Linda Bartošová. V této róbě aspiruje na jednu z nejlépe oblečených žen večera. Střih dokazuje, že není třeba ukazovat příliš, abyste byly neodolatelně sexy. Otevřené boty šaty odlehčují, jednoduchý make-up báječně ladí se stylem modelu.

Sdílejte článek
Štítky styl Česko oděv Linda Bartošová Petra Minářová Tereza Fajksová

Přečtěte si také