Styl

26. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Petra je vosa obalená v malinovém sirupu

MÓDNÍ POLICIE: Petra je vosa obalená v malinovém sirupu

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Petra je vosa obalená v malinovém sirupu

Volba oblečení zpěvačky Petry Černocké určitě neodpovídá jejímu věku. Barevné šaty jsou nemastné neslané. Připomínají poslední kousek ve výprodeji, který má neodolatelnou cenu a vy ho prostě v obchodě nemůžete nechat, přestože se hodí jen jako pomůcka při jarním úklidu. Co na tom, že v něm budete vypadat jako vosa obalená v malinovém sirupu... Za 60 Kč to beru! Doufám, že náušnice dávali k šatům zadarmo jako bonus. Jedině tak by to byla relativně dobrá investice.

Gott, to je prostě klasika!

Karel Gott je vždy oblečen do neutuchající klasiky. Ve svých modelech vypadá jednoznačně skvěle. Dobře padnoucí sako je jeho vizitkou. I tentokrát Zlatý slavík vsadil na luxusní eleganci. Vázanka by neuškodila, ale pokud to společenská akce vyloženě nevyžaduje, můžete vyjít i bez ní. V tomto případě by neuškodila. Verdikt? Většina mužů na naší umělecké scéně by se měla od našeho neznámějšího slavíka učit.

Moniko, co to sako?

Poslední dobou vypadá Monika Absolonová opravdu skvěle. U tohoto modelu bychom ale pár chybiček našli. Obuv je zajímavá, malá srdíčka se postarala o výjimečný a vtipný prvek. Top nevadí, džíny skvěle sedí. Sako s vojenskými prvky je ale už příliš zdobené a tluče se s ostatními prvky. Kožená bunda s vodopádovým detailem by byla v tomto případě mnohem lepší volbou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také