Styl

30. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Petro, tohle nezachrání ani tvoje charizma

MÓDNÍ POLICIE: Petro, tohle nezachrání ani tvoje charizma

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Petro, tohle nezachrání ani tvoje charizma

Když bůh naděloval sexappeal, Petra Faltýnová si přistavila nákladní vůz. Jediné, co do náklaďáku zapomněla přiložit, bylo bohužel estetické cítění. S tím se na Petru už jaksi nedostalo. Modelčiny ne vždy vydařené modely se sice pohybují na hraně laciného vkusu, ale - světe div se - ona i takové outfity dokáže ve většině případů nějakým způsobem ustát. Tentokrát však nepomůže ani řádná dávka charizmatu. Šaty s třásněmi v kombinaci s růžovými lodičkami působí velice rozpačitě. Maxi psaníčko se nehodí ani k obuvi, ani k šatům. Petra Faltýnová to tentokrát opravdu nevychytala.

Outfit jsi zavraždila obuví

Misska Pavelková, která se bude za chvíli vdávat, se v módě orientuje většinou mnohem víc než její vrstevnice. Bohužel tentokrát při výběru své garderoby neměla šťastnou ruku. Přestože jsou kožené šaty zajímavé, tento kousek modelka zavraždila obuví připomínající mutaci mezi kovbojskými holínkami a punkovými střevíci.

Žebradlem jdi šokovat na nákup

Klára Vytisková je zpěvačkou, která se nebojí šokovat. Klára má neotřelý vkus a to je svým způsobem velice symaptické. Černými legínami nikdy nic nezkazíte. Model, ve němž zkombinovala minimalistický top a osvěžila ho výrazným svrškem, je zajímavý. S modelem bohužel ani trochu nekoresponduje žebradlo, které je sice ideálním doplňkem na nákupy, ale do společnosti nepatří ani náhodou.

Sdílejte článek
Štítky Klára Vytisková oděv Petra Faltýnová

Přečtěte si také