Styl

9. února 2015 11:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Ples v Opeře!

MÓDNÍ POLICIE: Ples v Opeře!

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jana Doleželová a její odraz od módního dna

Jana Doleželová tentokrát vsadila na luxusní a decentní róbu, která působí velice elegantně. Kdyby byl spodní díl lépe vyžehlený, dostala by Jana 90 %, ale protože i tak je to pro modelku prudký odraz od módního dna, dáváme Janě jedničku.

Báro, vida..

Bára Vida Kolářová zvolila róbu skvělé barvy, která dokonale korespondovala s barvou její hřívy. I její make-up byl skvostný, jemné líčení rtů a sexy kouřové stíny vytvořily dokonalou rovnováhu. Musím ocenit i to, že se Bára vzdala výrazných šperků, které naše modelky zbytečně přeceňují.

Milada byla za hvězdu

Milada Karasová na Ples v Opeře vyrazila v róbě tělové barvy, kterou dokázala prodat na maximum. Její model byl naprosto elegantní a noblesní, dodal jí řádnou dávku luxusu a zcela jednoznačně z ní udělal jednu z nejlépe oblečených žen večera.

Sdílejte článek
Štítky Jana Doleželová

Přečtěte si také