Styl

11. února 2015 12:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Ples v Opeře (2.díl)

MÓDNÍ POLICIE: Ples v Opeře (2.díl)

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kynychová a její módní zrada

Jsem si jistá, že teď všichni čekají, že Hanu Kynychovou rozcupuji na kousíčky, nenechám na ní ani nitku suchou, ale to již udělali moji kolegové, a co si budeme povídat, byli v právu. Proto se toho vzdám, je mi paní Kynychové líto. Ona sama totiž nevystupuje jako módní ikona, nestylizuje se do této škatulky jako mnohé ženy showbyznysu, které k symbolu vkusu mají zatraceně daleko. Hana Kynychová ví, že se v módě nevyzná, módní trendy jsou pro nic nicneříkající a ona sama se tedy vrhá do spárů profesionálů, kterým plně důvěřuje. Co je opravdu děsivý je fakt, že u nás mohou existovat návrháři i stylisté, kteří s čistým svědomím vyšlou tyto celebrity na červený koberec a pak si mnou ruce, jak jsou skvělí a my módní kritici jen zapšklí a nepřející. Takže tento model není faux pas Hany Kynychové, ale návrhářky, která Hance tento model (levou rukou ve tmě) ušila.

Královna? Carevna? Spíš Marfuša

Iva Pazderková přišla na Ples v Opeře v modelu, který připomínal rekvizitu k snímku Mrazík. Přestože model byl minimálně zajímavý, Pazderková ho neuměla tak prodat, jak by měla. Myslím, že největším kamenem úrazu je v tomto případě make-up. Příliš výrazný oční make-up i rty působí tvrdě až komicky. Díky líčení vypadá i róba spíš jako kostým.

Eliška Kaplicky nenadchla

Eliška Kaplicky sáhla po modelu, který jí sice slušel, ale róbě hodné na ples neodpovídal. Dress codu nedosáhl díky střihu i barevné kombinaci. Jednoduše řečeno je příliš pestrý a hodí se spíš na večeři do luxusní restaurace v nějakém exotickém resortu. Na Ples v Opeře tyto šaty zkrátka nepatří.

Sdílejte článek
Štítky Iva Pazderková trend Mrazík Eliška Kaplicky

Přečtěte si také