Styl

17. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Poblouzněná absinthová víla

MÓDNÍ POLICIE: Poblouzněná absinthová víla

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Poblouzněná absinthová víla

Mně osobně se líbí elegantní a luxusní styl, který vyznává moderátorka Štěpánka Duchková. Tento outfit je ale celý špatně. Masivní náhrdelník připomínající obojek s píšťalkou se hodí pro psa, ne pro dámu. Čelenka je velice zajímavá, ale lépe by vynikla jako doplněk jiného modelu. Krásné a jemné šaty Štěpánce sluší, kontrast barev je zajímavý. Zde ale s chválou končím. Sandály značky Gucci k modelu neladí, budou ale skvělé například k džínám. Moderátorka by si k těmto šatům měla příště obout lodičky s kulatou špičkou. Štěpánka tentokrát vypadá jako poblouzněná absinthová víla, která se ve světě módy úplně ztratila.

Míchanice pro barvoslepé

Když rozbijete monotónní černý outfit jedním kontrastním prvkem, většinou neuděláte chybu. Fosforově zbarvené doplňky jsou teď na vrcholu slávy, zde se Halina Pawlowská trefila do černého. Je v pořádku, že některé ženy schovávají paže pod cardigan. Ale pokud je svetřík malý a škrtí jako obinadlo, udělá vám medvědí službu. Krátké kovbojské kozačky jsou zajímavé. K tomuto modelu se ale ani trochu nehodí. Moc hezké je i žebradlo, na kterém se střídá růžová s brčálově zelenou. Tedy jen v případě, že jste barvoslepí.

Jovanko, sundej ty prsteny!

Barevné kombinace ve stylu art deco jsou velice in. Barvy na šatech autor tohoto modelu rozmístil opravdu důmyslně. Černá tanečnici Jovance Vojtkové opticky ubere na pažích pár centimetrů po obvodu, bílá přidá na nevinnosti, oranžová zase upoutá pozornost. V lodičkách tělové barvy neuděláte snad nikdy krok vedle. Masivní náhrdelníky jsou in, psaníčko si ale mohla vzít tanečnice elegantnější. Prsteny ale měly zůstat doma.

Báječně elegantní Heidi

Heidi Janků je majitelkou skvělé postavy. Tento model si tedy může s přehledem dovolit i vzhledem ke svému věku. Outfit vypadá vkusně. Šaty Heidi ubraly věk, křivák přidal na eleganci. Zpěvačka namixovala správnou dávku kontrastu, sexappealu a glamouru. Zde nemůžu nic vytknout. Na londýnské přehlídce značky F&F prostě vypadala Heidi Janků báječně.

Petro, tyhle boty nos jen do tmy!

Pastelové barvy jsou v kurzu, stejně jako puntíky. Šaty s volány vypadají skvěle a sympatické zpěvačce ubírají roky. Šeříkové sako je hezké, ale s modelem moc barevně nekoresponduje. Petře Černocké sako doporučuji nosit dál, jen k jinému outfitu. Pudrové barvy jsou teď v kurzu a velice zpěvačce sluší. Petra by se ale rozhodně měla zbavit černých válenek z lesklé kůže. K letním šatům se nehodí. Vzít se dají možná tak o půlnoci do večerky, když si je člověk jistý, že ho nikdo neuvidí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také