Styl

6. ledna 2014 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Pohřbila jsi svou skvělou postavu

MÓDNÍ POLICIE: Pohřbila jsi svou skvělou postavu

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Pohřbila jsi svou skvělou postavu

Topmodelka Karolína Kurková je zcela jistě jednou z nejlépe oblékaných modelek světa. Její estetické cítění je ojedinělé. Modelka exceluje v každém módním stylu. Tentokrát překvapila vcelku jednoduchým modelem a opět nezklamala. Oranžové šaty v nevšedním provedení jsou decentní, obuv dokonale ladí. Jediné, co mě mrzí, je fakt, že její skvělá silueta v tomto outfitu tolik nevynikla. Na druhou stranu je však jasné, že ne každá příležitost vyžaduje módní výstřelky a střihy kopírující svůdné křivky.

Vypadáš zbytečně upjatě

Tento model má zaručeně něco do sebe. Je jednoduchý, ale elegantní. Pár drobností bohužel celkový dojem kazí. Například fakt, že šaty jsou příliš dlouhé a tudíž působí příliš upjatě. Opět opakuji, že černé punčochy se už nenosí. Opravdu jen výjimečně totiž vypadají lépe než klasické transparentní. Škoda také je, že zpěvačka Andrea Kalivodová nesáhla po šperku, který by modelu dodal svěží a modernější nádech.

Nikol, to je ale divná skládačka

Její model na mě působí, jako když skládám puzzle. Všechny části jsou správně, ale nejdou k sobě, přestože se velice a ze všech sil snaží. Tento model Nikol Moravcové sice obsahuje prvky, které jsou aktuálně velice populární (tedy až na latexové legíny, které mají svůj jepičí život za sebou), nicméně výsledná kombinace těchto kousků na modelce vypadá jako naprostá slátanina. Není to poprvé, kdy modelka Nikol na poli módy zklamala. Snad příště...

Sdílejte článek
Štítky styl Karolína Kurková oděv Andrea Kalivodová Nikol Moravcová

Přečtěte si také