Styl

20. září 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Prazvláštní a pro Miss zcela nevhodné

MÓDNÍ POLICIE: Prazvláštní a pro Miss zcela nevhodné

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Prazvláštní a pro Miss zcela nevhodné

Ultra hubená miss zvolila zvláštní kombinaci. Tepláky, a k nim večerní top. Celý outfit modelka „ozdobila“ vestou z faux kožešiny. Eliška Bučková v tomto oblečení vypadá jako vysokoškolačka, která vyměnila pohodlí za styl. Model je to opravdu zvláštní. Jistě je pohodlný, ale pro modelku a bývalou Miss zcela nevhodný.

Kdes nechala cit?

Bára Nesvadbová se zahalila do černé barvy a luxusních kousků. Její outfit bohužel postrádá noblesu, která je typická pro většinu šéfredaktorek prestižních módních titulů. Balerínky jsou skvělé a kabelka půvabná. Spodní prádlo s moderními detaily je sice pěkné, ale v tomto případě dávají spisovatelčinu modelu nádech vulgarity. Oceňuji, že se paní Nesvadbová nebojí experimentovat. Jindy ale dopadají její experimenty mnohem lépe. Tento outfit je známkou toho, že je sympatická spisovatelka zcela zaslepena láskou.

Báro, ty ráno sedáváš před větrákem?

Černé šaty empírového střihu působí na Báře velice nudným a smutným dojmem. Zpěvačka také mohla svému povislému dekoltu dopřát lepší podporu v podobě podprsenky. Střevíčky jsou OK, zato účes je komický. Bára Basiková působí, jako by několik hodin nepřetržitě zírala do větráku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také