Styl

8. ledna 2014 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: A přece není dokonalá!

MÓDNÍ POLICIE: A přece není dokonalá!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

A přece není dokonalá!

Ha! A přece není Adriana Sklenaříková dokonalá! Kožešinový kabát vypadá příliš robustně. Přestože byl zcela jistě drahý, modelce jen přidává roky navíc. Džíny zase mají příliš ležérní vzhled. Kozačky sice s outfitem barevně korespondují, ale top barvy bláta je jen dalším úlovkem, který měl zůstat nepolapen.

Vrháš prasátka jako disco koule

Přirozeně krásná herečka se obléká opravdu netradičně. Obuv s hvězdami je hezká a zelená košile se k ryšavé kštici herečky Pauhofové skvěle hodí. Šaty z leského materiálu ale bohužel celkový ležerní model kazí. Vrhají prasátka do všech světových stran takovým způsobem, že by i disko koule zbledla závistí.

Tohle jsi vychytala!

Modelka Pavlína Němcová dnes své sokyně, co se týká módy, jednoznačně převálcovala. Černý model rozzářila krátkou bundou a elegantně laděnými střevíčky s otevřenou špičkou. Do ruky vzala brčálově zelené žebradlo s bohémským nádechem, které rozbilo monotónní černobílý vzhled. Tento sympatický outfit je v dnešní nabídce bezkonkurenčně nejlepší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také