Styl

20. února 2015 12:46

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Premiéra muzikálu EVITA

MÓDNÍ POLICIE: Premiéra muzikálu EVITA

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Mončo, co ta kaiserka na hlavě?

Premiéra Evity. Kdo vypadal skvěle a kdo měl raději zůstat doma?

Absolonová je hvězdou muzikálu, a přestože je čerstvě zamilovaná, její model připomíná učitelku ze základky. Šaty působí příliš fádně. Drdol Monice příliš nesluší. Monika vypadá skvěle s maxi vlnami. Drdol na hlavě vypadá tak trochu jako kaiserka přilepená na temeni.

Libuška našla zlatou střední cestu

Libuška Vojtková je velice atraktivní žena, která většinou volí pohodlí před stylem. V tomto případě ale nemusela hledat kompromisy. Její model je pohodlný i in zároveň. Jediné, co bych zkritizovala, jsou doplňky. Nehezké žebradlo přes rameno a kozačky ve mě vyvolávají stejné nadšení jako návštěva zubaře.

Kristýno, není to škoda?

Kristýna Fuitová Nováková oblékla černočerný model, který ji pohltil jako morbidně obézní dítě kremroli. Je dobře, že smutnou lavinu černé rozjasnila herečka alespoň rudou rtěnkou. Jinak je vše špatně. Sukně je sice fajn, ale v kombinaci s asymetrickým černým topem vypadá nudně. Kristýno, máš skvělou postavu, proč více neexperimentovat s barvami?

Sdílejte článek
Štítky Kristýna Nováková styl muzikál Evita

Přečtěte si také