Styl

13. března 2015 11:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Premiéra Vybíjené, kdo zabodoval?

MÓDNÍ POLICIE: Premiéra Vybíjené, kdo zabodoval?

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Krainová nezklamala

Simona Krainová, která nyní odstartovala svoji hereckou kariéru snímkem Vybíjená, vypadala na premiéře skvěle. Přestože si mohla odpustit koženého křiváka, její model byl stylový, vzdušný a působil mladistvě. Rafinovaný overal jí slušel a oranžové lodičky se postaraly o prvek, který rozbil záplavu černé. Takže Simona zabodovala, jak na plátně, tak i mimo něj.

Simona zkombinovala nekombinovatelné

Simona Babčáková je moje nejoblíbenější herečka, přesto ji musím dnes zkritizovat. Její model je sice zcela jistě pohodlný, ale také je zcela jistě nevkusný. Brčálové šaty vodopádového střihu nevypadají v kombinaci se sakem dobře, protože jsou svrškem deformovány. Nemluvě o tom, že džíny se k šatům opravdu nenosí, přestože tuto chybu vidím dnes a denně. Nechte jedno nebo druhé doma, je to stejně šílená kombinace, jako kdybyste se před odchodem z domu soukali do lyžařské kombinézy a lodiček. Prostě to nefunguje.

Linda je kočka!

Linda Bartošová, která zahrála Simonino mladší já, vypadala na premiéře skvěle. Jednoduchý overal skvěle kopíroval její dokonalou siluetu a musím ocenit i fakt, že Linda se vzdala výrazných a v tomto případě zbytečných šperků. Bartošová se již v minulosti ukázala v modelech, které byly dechberoucí. Je evidentní, že má cit pro módu a ví, jak by se mladá dívka měla oblékat. Zde je vše na jedničku!

Sdílejte článek
Štítky premiéra Simona Babčáková Simona Krainová Linda Bartošová

Přečtěte si také