Styl

3. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Prestaň lovit v babiččině šatníku

MÓDNÍ POLICIE: Prestaň lovit v babiččině šatníku

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Prestaň lovit v babiččině šatníku

Kristýně Janáčkové doporučuji jediné: přestat lovit v babiččině šatníku. Je to sice ekonomické, ale zároveň enormně nevkusné. Model je staromódní, absolutně neodpovídá věku herečky. Šaty ovázané stužkou slečně nesluší, působí v nich jako šedá myška. Sako je o číslo větší a brož na klopě je mílový krok vedle. Nejhorší prvek jsou ale lodičky s otevřenou špičkou. Zde je prostě úplně všechno špatně.

Jdeš na houby v partnerových kalhotách?

Herečka Aneta Krejčíková přestavila model ideální na sběr hub. Sportovní péřová bunda je praktická a zcela bez nápadu, ale jistě je alespoň teplá. Bilý top nenadchne, neurazí a na tenisovém turnaji by z něj možná byl i hit. Na této společenské akci ovšem nikoli. Cvočky poseté gumové holínky jsou ok, ale zcela neodpovídají dress codu akce. Bílé kalhoty jsou hezké, praktické… jen nevím, zda je nebude postrádat obézní spolubydlící Krejčíkové, kterému je vzala.

Jsi o deset let pozadu

Světlé džíny se už nenosí. Mnohem víc v kurzu jsou teď tmavší a decentnější modely. Tmavé džíny jsou elegantnější a mnohem víc se hodí do chladných měsíců. Doplňky britské značky Burberry jsou hezké. Pokud jich ale obléknete mnoho, budete vypadat jako laciná reklama. Bundu s výraznými švy k tomuto outfitu Markéta Hrubešová taky nevybrala moc dobře. Takové kousky se už dobrých deset let vůbec nenosí.


Přečtěte si také