Styl

27. srpna 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Přízrak Barbra: černé roucho strhla z nebožtíka

MÓDNÍ POLICIE: Přízrak Barbra: černé roucho strhla z nebožtíka

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Přízrak Barbra: černé roucho strhla z nebožtíka

Těžko uvěřit, že tento přízrak je slavná zpěvačka. Obří černé roucho evidentně strhla z nějakého nebožtíka, který jí za to možná i poděkuje. Kšilt o poloměru metr a půl je hrozný. Nahání mi hrůzu! Ještě děsivější je ale palmička, která vyrostla herečce na temeni hlavy. Šedé vlasy by známá zpěvačka mohla ve finanční tísni prodat armádě jako ostnatý drát. Také Barbřiny nekonečně dlouhé „psí uši“ si zaslouží přítomnost podprsenky. Vedle této osoby je tentokrát i naše Džambulka za manekýnu.

Ireland opisuje v hračkářství

Ireland Baldwin zdědila krásu po své matce Kim Basinger. Nedávno se dokonce vydala na dráhu modelky. Jenže je alespoň zatím módním světem zcela nepolíbená. O tom svědčí i fakt, že na sebe oblékla outfit skládající se z kožené bundy, zelených šortek a luxusní klasické kabelky. Ta se zbytkem oblečení absolutně nekoresponduje. Korunu Ireland modelu nasadila, když sáhla po infantilním batůžku ve tvaru Hello Kitty. Pokud hledáte inspiraci ve výkladní skříni obchodu s hračkami, je evidentní, že ve světě módy opravdu, ale opravdu tápete.

Rihannino příjemné překvapení

Rihanna ví, co jí sluší. Přestože často preferuje extravagantní módu, tentokrát sáhla Rihanna po klasice. Jednodílné plavky jsou častokrát víc sexy než titěrné bikiny. Černý top je hezký, chrání spálená ramena a modelu přidá jemný a elegantní nádech. Tento model mě velmi příjemně překvapil.

Sdílejte článek
Štítky krása Rihanna Kim Basingerová Ireland Baldwin

Přečtěte si také