Styl

4. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Proč chceš vypadat jako dědek?

MÓDNÍ POLICIE: Proč chceš vypadat jako dědek?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Proč chceš vypadat jako dědek?

Herec Zdeněk Podhůrský si se svojí postavou může dovolit nosit mmohem zajímavější modely než je tento. Nechápu, proč jeho volba padla na dědkovsky vypadající černý svetr, který pod sakem nemá co dělat. Celkový dojem? Outfit je stejně zajímavý jako Pythagorova věta pro tříleté dítě. Zde dávám palec dolů.

Gábino, luxus prostě nosit neumíš

Modelce s havraní hřívou chybí přirozenost a glanc. Přestože na sebe Gábina vždy oblékne nejdražší kousky, laciného vzhledu se ne a ne zbavit. Dvořáková prostě extravagantní a honosný luxus nosit neumí. Gábina Dvořáková je skvělým důkazem toho, že za peníze se styl a šarm koupit nedá.

Kláro, tluče se to jak vojáci u Waterloo

Kláře Issové nemůžu upřít fakt, že svůj model poskládala z opravdu zajímavých kousků.

Dlouhé sako, boty, džíny i výrazné psaníčko jsou individuálně obvzlášť zdařilé. Bohužel dohromady by se tyto prvky nosit neměly. Džíny světlé barvy se se zbytkem outfitu bijí jako vojáci u Waterloo.

Nezapomínejte při oblékání dbát jak na synchronizaci barev, tak materiálů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také