Styl

14. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Proč se oblékáš do koberce?

MÓDNÍ POLICIE: Proč se oblékáš do koberce?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Proč se oblékáš do koberce?

Tomu se říká fantazie ve světě módy! Paní Veronika Jeníková se oblékla do koberce a vytvořila z něj outfit. Ohromné a dech beroucí. Tomu se říká kreativita!

Herečka bohužel neměla šťastnou ruku ani při výběru asymetrického topu připomínajícího spíš výsledek nějaké fyzického napadení než podařený střih.

Gábina konečně (!) nachází styl

Naší úřadující Miss se po dlouhé době velice zdařil outfit. Nenucený model sice zcela určitě není na jedničku, ale modelka konečně, po dlouhém bloudění, pomalu nachází svůj styl. Džínová bunda je zajímavá a top nenucený. Bohužel postrádám kontrast, který by oddělil monotónní záplavu černé. Ale i tak je toto zcela lepší než prvoplánové a strojené outfity, které jsme na Kratochvílové viděli poslední dobou.

Táňa je krásná pomněnka

Pomněnkový model herečky Táni Pauhofové mě nadchnul. Je velice elegantní a jemný. Ale i zde bych vytkla pár chybiček, kterých se tato subtilní kráska dopustila. Halenka by měla být z jiného a pevnějšího vlákna lépe držícího tvar. Náhrdelník měl být posazen o pár centimentrů výše. Make-up i vlasy jsou skvělé. Jinak nic vytknout nemohu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také