Styl

11. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Proč ze sebe děláš nehezkou bestii?

MÓDNÍ POLICIE: Proč ze sebe děláš nehezkou bestii?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Proč ze sebe děláš nehezkou bestii?

Model operní pěvkyně Andrey Kalivodové je od hlavy až k patě špatně. Zvířecí potisky jsou in, v tomto provedení z vás ale zaručeně udělají nehezkou bestii. Top hraje všemi barvami. Je příliš křiklavý a působí extrémně lacině. Dlouhé sukně jsou teď v kurzu, ale zrovna tato díky svému střihu působí večerním dojmem. Kabelka je oblíbený doplněk mnoha českých žen. Málokterá dáma ji bohužel také umí nosit. Ve většině případů, stejně jako v tomto, vypadá výsledek zoufale lacině.

Tohle je prostě průšvih!

U paní Pawlowské je sympatické to, že se nebojí svoje křivky nadměrných rozměrů vůbec skrývat. Halina je naopak křiklavými vzory oslavuje a zdůrazňuje jejich enormní velikost. Faunou i flórou poseté šaty jsou hezké, proč ne. Spisovatelka má slabost pro mini kabelky. Tato jí bohužel opticky dodává kila navíc. Velkým ženám sluší větší kabelky. S nimi totiž vypadá žena drobnějším dojmem. A další chyba: horizontální proužky se tlučou s ostatními barvami a vzory tohoto outfitu. Lodičky jsou hezké, jejich barva však působí infantilně. Zde se opravdu model příliš nepovedl.

Tip z MHD, jak sjednotit outfit

Tuto paní neznám, vy ano? Model je katastrofa. Červený šál, červená ozdoba na klobouku a červená rtěnka na zubní protéze. To není noční můra, ale tip od paní, která se proslavila vulgarismy v pražské MHD, jak sjednotit outfit. Teď jen budu doufat, že Hrabalovu múzu Julii Kuskovou-Klimkovou nepotkám v metru nebo na tiskové konferenci s bohatým rautem. Zde se tato parádnice totiž poslední dobou často vyskytuje.

Sdílejte článek
Štítky kabelka oděv městská hromadná doprava Andrea Kalivodová

Přečtěte si také