Styl

9. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Psi tě měli vyštěkat!

MÓDNÍ POLICIE: Psi tě měli vyštěkat!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Psi tě měli vyštěkat!

Kynologická nadšenkyně sice oplývá láskou k pejskům, ale na otevření chrtího závodiště v Motole vyrazila v takovém outfitu, že se divím, že ji psi nevyštěkali pryč z teritoria. Sportovní barevné brýle, šátek s mini bambulkami, elegatní sako a halenku vypůjčenou od tety z vesnice může zkombinovat dohromady jen člověk vkusem nepolíbený. To ani nemluvím o kabelce, kterou by herečka Patricie Solaříková měla odložit na před barák s cedulkou „volně k odběru“. Ani tak si nejsem jistá, že by si tenhle doplněk někdo dobrovolně vzal.

Malá, ale ve světě módy dost nešikovná

Kdyby se Yvetta Blanarovičová v tomto modelu chystala na severní pól a chtěla se zalíbit ledním medvědům, vytkla bych jí jen lodičky na podpatku a doporučila praktičtější sněžnice. Bohužel se ale herečka do bílého kompletu oblékla za jiným účelem, a to na společenskou akci. Bílá sukně s vyšším pasem umělkyni sluší. Ten, kdo jí doporučil obléknout si k ní top s kožešinovým límcem v délce nad pupík, ale evidentně Yvettu nemá moc v oblibě. Krémové lodičky už toho mají asi hodně za sebou. Myslím, že by se všem ulevilo, pokud by také už vůbec nic neměly ani před sebou. A třpytivé líčení? To vypadá skvěle maximálně na panenkách Barbie, ne na ženách zralého věku. Na závěr jen musím dodat, že Yvetta Blanarovičová je sice malá, ale rozhodně není šikovná, co se týče orientace ve světě módy.

S botama jsi šlápla vedle

Alice Jandová má velmi pěknou postavu, kterou šaty krásně zdůrazní. Královská modř je výborně zvoleným odstínem, manželce hudebníka Petra Jandy moc sluší. Chválím i rudě nalakované nehty. Co ale musím vytknout, jsou černé boty, které na mě působí až humpolácky. Alice by udělala lépe, pokud by zvolila klasické elegantní lodičky na podpatku.

Sdílejte článek
Štítky herec Motol Petr Janda nehty Barbie Alice Jandová Severní pól Yvetta Blanarovičová Patricie Pagáčová (Solaříková) dámské lodičky

Přečtěte si také