Styl

9. června 2015 16:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Rapperka Agáta opět lákala do svého dekoltu zejícího prázdnotou

MÓDNÍ POLICIE: Rapperka Agáta opět lákala do svého dekoltu zejícího prázdnotou

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Agáta opět lákala do svého dekoltu zejícího prázdnotou

Ale Agáto, co to? Tak z Agáty máme aktuálně rapperku. A přestože to zcela jednoznačně není rapperka s tím nejlepším hlasem u nás, má dost dobře našlápnuto na cenu za nejlepší módní styl. Šaty jsou skvělé, přestože Prachařová opět neopomenula nalákat přítomné do prázdnotou zejícího dekoltu a náušnice vypadají lehce světsky, model je na dívku, kterou estetické cítění míjí obloukem, relativně pěkný.

Leoš je na jedničku

Leoš Mareš se vydal na křest nového singlu zpěváčky Agáty. Jeho modely jsou již delší dobou skvělé, Mareš se totiž svěřuje do šikovných rukou stylisty Filipa Vaňka. I v tomto případě je úspěšný, takže zde není, co bych mu mohla vytknout. Moderní a elegantní styl sluší každému muži, ne všichni ho však dokážou nosit s takovým sebevědomím jako Mareš. Když se rozdávalo, Leoš si zkrátka šel dvakrát.

Žilková vykradla herbář

Veronika Žilková se oblékla do modelu, který připomíná obsah herbáře. Drobné kvítky působí staromódně. Přestože zavinovací šaty jsou již klasikou, které vdechla život návrhářka Diane von Fürstenberg, na Žilkové vypadá model jako vyšlý z módy. Herečka by měla víc než na své garderobě zapracovat na tom, aby se nehrbila. Tento nešvar jí přidává zbytečně roky. Jinak je tento model ve stylu nenadchne ani neurazí“.

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková styl sebevědomí Leoš Mareš Diane von Fürstenberg

Přečtěte si také