Styl

28. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Rola ví, co jí sluší

MÓDNÍ POLICIE: Rola ví, co jí sluší

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Rola ví, co jí sluší

Rola Brzobohatá při oblékání zvládla na jedničku práci s vlastními proporcemi. Tímhle modelem nevlastní dcera herce Radka Brzobohatého dokázala krásně zdůraznit svoje přednosti. Tmavé džíny a lodičky na platformě nechaly vyniknout štíhlým nohám, volný top skryl objemnější horní partie. Z potisku na tričku nejásám, ale splnil úkol – upoutat pozornost. Pokud jste žena barokních tvarů, následujte Rolu a zvolte stejnou taktiku. Sáhněte raději po oblečení s jedním velkým potiskem než po tom se spoustou drobných vzorů, jako jsou puntíky nebo luční kvítí.

Červený mišmaš!

Nejdřív jsem si myslela, že má herečka a zpěvačka Dagmar Zázvůrková přes šaty tuniku, která nenadchne a neurazí. Ale pak jsem se zadívala na elegantní obuv a pochopila jsem, že jsem se spletla. Dagmar má na sobě šaty! Elegantní lodičky se k tomuto minimalistickému modelu nehodí. Outfit by vypadal lépe, kdyby umělkyně zvolila méně formální obuv a šaty ozdobila náhrdelníkem.

Emmo, po kom máš ty kalhoty?

O kalhotách s úzkým pasem se ví, že umí skvěle prodloužit nohy. Díky Emmě jsem si ale všimla i jiné, dosud skryté vlastnosti tohoto módního kousku. Nohy totiž evidentně dokáže opticky rozšířit o pěkných pár centimetrů. Pokud nechcete vypadat, že jste si vzala něco, co odložil váš starší tlustý bratr, podobným modelům se na hony vyhněte. Pásek mi nevadí, ale marina tričko se ke kalhotám vůbec nehodí. Tenisky Convers jsou zase jen známkou toho, že moderátorka Emma Smetana bude muset ještě uběhnout pěkný kousek cesty, než bude vypadat jako dáma.

Bryndák ne!

Za odvahu musím dát muzikálové zpěvačce Michaele Doubravové palec nahoru. Tím ale moje chvála končí. Gumové balerínky se do společnosti nehodí a barevně nekorespondují se zbytkem modelu. Zpěvaččin outfit působí jako cirkusový kostým, který spíchla ne moc zručná švadlenka. Chápu, že velké náhrdelníky jsou in. Ano, i prvky z peří jsou teď populární. Neznamená to ale, že když si na krk pověsíte bryndák vyrvaný z celé holubí letky, budete in.

Hororová lavina

Dcera zpěváka Petra Jandy udělala velký přešlap, když se celá oblékla do černého. Takováhle volba dopadne hrůzostrašně. Výjimkou je, když se jedná o velkou večerní toaletu. Ani Elišce Jandové se nepodařilo ukočírovat lavinu černé barvy. Jednotlivé kusy outfitu díky ní splývají dohromady. Boty už taky zažily svá lepší léta, určitě by nám povyprávěly něco o přelomu tisíciletí. Top je hezký, jenže ho hyzdí sako, hučka na hlavě tomu jen nasadila pomyslnou korunu. Klobouk umí prodat jen pár vyvolených a Eliška mezi ně bohužel nepatří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také