Styl

15. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Romane, tu vestu už nenos!

MÓDNÍ POLICIE: Romane, tu vestu už nenos!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Romane, tu vestu už nenos!

Z tohoto páru odkapává štěstí a to je záviděníhodné. Chválíme svetr pana Romana Skamene, bohužel už podruhé musíme pohanit vestu, která se hodí maximálně na předělávání koupelny a neměla by se nosit do víru velkoměsta nebo kamkoliv, kde je světlo. Pro dobro všech. Manželka zvolila eleganci před pohodlím a za to jí tleskáme. Balerínky jsou klasika, decentně špičatá špička slaví po delší době comeback. Delší sako je však staromódní. Kruhy v uších jsou špatnou volbou, doporučuji klasičtější a elegantnější šperky hodící se pro dámu jejího věku.

Sluší jim to!

Mile zvolené pastelové odstíny podtrhují subtilní krásu mladé slečny. Sukně peplum střihu je aktuálním trendem, ale jistě pouze sezonní záležitostí. Tak si ji letos užijte, obávám se, že příští rok už bude out. Slečna povýšila jindy extravagantní trend na velice elegantní a jemný kousek. Velice se mi líbí jemné lodičky, jsou in, lichotivé k tomuto outfitu, prostě trefou do černého. Zde nemůžeme nic vytknout a dáváme za jedna. Outfit Tomio Okamury je klasický, nenadchne a neurazí. Správně padnoucí sako. Jemná, ne příliš výrazná přezka u pásku. Jen vázanka by mohla být užší, ale Okamura vsadil na klasičtější kousek a my ani zde nemůžeme skoro nic vytknout.

Langmannová to umí

Od Renaty Langmannové bychom se měli učit. Skvělé jednoduché kousky s absencí výrazných vzorů, nápisů a laciných detailů. Jednoduchá a pohodlná móda, vše dokonale sladěné do teplých příjemných tónů. Renatin přítel září už sám o sobě, mít vedle sebe tak krásnou dívku je ozdobou k nezaplacení. I zde chválíme elegantní sako, dress code této akce nevyžadoval vázanku, takže mi nevadí, že ji nemá. Jen přezka u pásku by mohla být jiná.

Martina Gavriely a Marcus Tran

Jejich styl je sympatický, sedí jim a umí ho nosit. Martině Gavriely hraje do karet křehký vzhled a jemné rysy. Způsobují zajímavý kontrast. Chválíme, že odložila messenger bag a sáhla raději po psaníčku. Sako je k rockerskému vzhledu zajímavou obměnou. Skvělou tečkou je tmavý lak na nehtech. Chválím i Marcuse Trana. Tento styl mu sedí jako ulitý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také