Styl

18. září 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Rudá trojice Prague Fashion Weeku – Róba skoro na jedničku

MÓDNÍ POLICIE: Rudá trojice Prague Fashion Weeku – Róba skoro na jedničku

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Róba skoro na jedničku

Róba, která vznikla pod taktovkou návrháře Toma Forda, skvěle kopíruje dokonalou siluetu naší slavné topmodelky. Otevřená záda jsou překvapivým a sexy prvkem. Tělovými lodičkami nic nezkazíte, skvěle prodlouží nohu. Jiná barva by působila k rudým šatům sahajícím až na zem příliš agresivně. Psaníčko YSL je také hezké. I když kombinování červených odstínů může být často zrádné, modelka Petra Němcová ho zvládla na jedničku.

Rozpačitá Červená Karkulka

Tento outfit není příliš povedený. Palec nahoru za to, že spisovatelka tentokrát sáhla po jiné barvě, než je černá. Rudá Báře sluší mnohem více a dokonale rozjasní její alabastrovou pleť. Model Tatiany Kovaříkové je hezký, spisovatelka ho bohužel neumí prodat. A teď doplňky. Černá kabelka Chanel je nesmrtelným doplňkem, který vypadá skvěle k ležérnějšímu outfitu. Nikdy by ale neměla nahrazovat večerní psaníčko. Černé punčocháče jsou stejně tak půvabné, jako mírný náznak skoliózy… Barbara Nesvadbová je sice v mnoha směrech ikonou a vzorem, ale tentokrát je volba garderoby zklamáním. Snad příště.

V módě jako ryba ve vodě

Organizátorka akce Prague Fashion week Bára Bergová nezklamala. Ukázala, že se ve světě módy orientuje jako ryba ve vodě. Červená róba z dílny Karolíny Otevřelové se skrytými detaily, jako je transparentní sukně a krajkovaná spodnička, je opravdových skvostem. Drobné krásce skvěle sedí. Výrazné psaníčko zlaté barvy se postaralo o jemný a decentní kontrast. Zde nemohu nic vytknout.

Sdílejte článek
Štítky móda Petra Němcová oděv Bára Nesvadbová Chanel Tom Ford

Přečtěte si také