Styl

23. července 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Sabino, ty ses asi zbláznila!

MÓDNÍ POLICIE – Sabino, ty ses asi zbláznila!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sabino, ty ses asi zbláznila!

Sukně inspirovaná komiksy, růžový prsten z PVC s lebkou, náušnice v podobě kytar… Hrůza! Sabině Křovákové ale nestačilo ani tohle. Zpěvačka na sebe ještě navěsila barevný náhrdelník a přidala ještě drsný náramek pro mladé rebelky. Tento model je super, pokud vám je dvanáct a vy se stále hledáte. Sabina zatím evidentně neví, jestli je dítě, slečna, nebo tak trochu blázen.

ČTĚTE TAKÉ: Mít tak šarm jako Pařížanka! Jak na to?

Bára se utrhla z autodromu

Herečka Barbora Mottlová má velice ráda módu, jenže móda nemá ani trochu ráda ji. Celý outfit je složený z prvků, které bychom snadno posbírali v Holešovické tržnici. Tedy až na balerínky. Přesně takové se prý dají sehnat u střelnice na Matějské vlevo od autodromu. Nebojte se tu a tam investovat do několika drahých kousků. Vyplatí se to víc, než mít v šatníku milion kýčovitých kousků, které spolu dohromady budou působit extrémně lacině.

Kde máš pásek?

Po dlouhé době vidím opravdu povedený model. Elegantní košile s nevšedními knoflíčky zastrčená do kalhot je moc pěkná. Slimky vás nezklamou, tedy pokud máte hubenější postavu jako sličná slečna Gunčíková. Boty jsou zajímavé. Sice se nehodí ke košili, ale zase korespondují s koženkovou bundou. Zpěvačka měla raději sáhnout po křiváku a místo do lacině vyhlížející umělé kůže zainvestovat do té pravé. K tomuto outfitu by dobře vypadala i bavlněná bundička. Škoda, že chybí elegatní pásek.

Sdílejte článek
Štítky móda košile Pražská tržnice Barbora Mottlová autodrom Sabina Křováková

Přečtěte si také