Styl

29. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Sámer táhne do boje

MÓDNÍ POLICIE: Sámer táhne do boje

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sámer táhne do boje

Sámer Issa zvolil sako s vojenskými prvky, přestože věděl, že se zřejmě ocitne pod palbou kritiky. Jeho model je zajímavý, jedná se spíš o kostým než každodenní outfit. Přestože skřípeme zuby, budeme v tomto případě mírní. Co ale nemůžeme přejít, jsou lakované kecky. Ty se k modelu nehodí. Jinak je model i make-up v pořádku.

Jsi letuška, nebo zbloudilý horský bača?

Sympatická Monika Absolonová, která se většinou svěřuje do rukou talentovaného stylisty Filipa Vaňka, tentokrát asi brouzdala ve svém šatníku úplně sama. Její outfit připomíná mix mezi letuškou a zbloudilým horským bačou. Kabát je skvělý, ale k tak usedlému modelu se nehodí. Konzervativní kreace postrádá nápad, beztvaré válenky zase lehkost, a Monika bohužel vkus. Škoda.

Pavlína dělá školácké chyby

Moderátorka Pavlína Danková se zhlédla v konzervativní módě. Její modely jsou jen krůčkem od dokonalosti. Šaty jsou skvělé, luxusní a elegantní. Bohužel lesklé silonky jsou špatně. Vždycky – bez výjimky. Nemluvě o tom, že moderátorka sáhla po obuvi s otevřenou špičkou. Školácká chyba, které by se dáma dopouštět neměla. Dalším problémem je kabelka. Tento doplněk by se také neměl podceňovat. Je to kousek, který dokáže model skvěle rozzářit a dodat outfitu řádnou dávku luxusu, zároveň může nehezké žebradlo celý model zkazit. Toto je bohužel ten druhý případ.

Sdílejte článek

Přečtěte si také