Styl

9. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Sáro, a ty jsi přišla odkud?

MÓDNÍ POLICIE: Sáro, a ty jsi přišla odkud?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sáro, a ty jsi přišla odkud?

Kontroverzní umělkyně Sára Saudková ráda šokuje, a tentokrát se jí to opravdu povedlo, jelikož při pohledu na tento outfit jsem prodělala slabší infarkt. Kožené boty ani tolik nevadí, ale jenom pokud jdete s odpadkovým košem… Květinové vzory jsou každým rokem in, a proto zřejmě Saudková netroškařila. Oblékla se do celého herbáře. A aby toho nebylo málo, přes šaty přehodila ještě kabát posetý květy a ozdobený maxi límcem. Nesnadno se nám to říká, ale na tomto outfitu je snad nejlepší těžká kožená obuv, ale ta se pere o prvenství s žebradlem neidentifikovatelné barvy. Sečteno a potvrzeno, zmatená Saudková vypadá jako meluzína, která zabloudila do světa lidí.

Jituš, sundej kruhy a boty!

Elegantní šaty se hodí vždycky! Geometrické vzory a černobílé kombinace válcují přehlídková mola, Jitka Válková tedy zvolila tento trend velice dobře. Malá kabelka působí na můj vkus příliš usedle. Lodičky se ale k modelu vůbec nehodí. Tento styl by se neměl kombinovat s punkovými prvky. A jednoduché kruhy v uších mají odzvoněno. Už deset let…

Lucko, i ta sedačka je zajímavější než ty!

Lucie Bílá sází vždy na černou barvu, která je zoufale nudná. Model by zasloužil nějaký výrazný prvek, něco, co nadchne a zaujme. Zajímavý pásek, masivní náhrdelník, C.O.K.O.L.I.V…Na obrázku je tedy z designového hlediska bohužel zajímavá jen bílá kožená sedačka.

Mariane, bílé triko nemáš?

Dnes je in světlý denim. Vyšisované džíny jsou nemoderní. Chválím ale obuv Mariana Vojtka. Zajímavý detail na jazyku se mi opravdu líbí, bohužel barevně nekoresponduje se zbytkem outfitu. Svetr je klasika. Neurazí a nenadchne. Černé tričko vykukující z výstřihu je špatně zvolené. Příště obléct bílé, Mariane.

Mirku, ty džíny už zahoď!

Neposlušné tenisky já mám...Oblečení Mirka Šimůnka je laděno až na boty ve studených barvách. Proto by bývalo lepší sáhnout po šedých keckách. Vyšisované džíny, jak jsme se již zmiňovali u Mariana Vojtka, jsou out a působí humpolácky. Bunda je zajímavá a blankytně modrá košile mu sluší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také