Styl

19. ledna 2015 17:28

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Sexy jako pokožka s lupénkou

MÓDNÍ POLICIE: Sexy jako pokožka s lupénkou

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Zedníčková se pohybuje mezi děsem a hrůzou

Půvabná Lucie zvolila model, který se pohybuje někde mezi děsem a hrůzou. Bílý top neforemného střihu je stejně sexy jako pokožka postižená lupénkou. Kalhoty jsou malou zkázou pro lidstvo, boty jsou bez nápadu a já začínám být bez naděje.

Sára a její nonšalantní styl

Sára Saudková se na veřejnosti ukázala v červených šatech, které ještě podtrhly její výjimečný a neokoukaný půvab. Nonšalantní styl Saudkové je sympatický. Přestože někdy působí rozpačitě, tentokrát vypadá Sára skvěle. Model jí sluší, červené šaty v kombinaci s balerínami zdůrazňují dívčí šarm, který tato žena ani v padesáti neztrácí.

Jitka Čvančarová byla za dámu

Červené šaty s béžovým kabátkem jsou jednoduše dokonalé. Báječný příklad toho, že pokud máte kvalitní a decentní kousky, není třeba výrazných doplňků. Zajímavý střih kabátu dodá na výjimečnosti a barevná kombinace se postará o neotřelý vzhled. Zde není co dodat. Outfit je skvělý!

Sdílejte článek

Přečtěte si také