Styl

4. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Simona balancuje na hraně

MÓDNÍ POLICIE: Simona balancuje na hraně

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Simona balancuje na hraně

Simona Krainová se tímto outfitem pohybuje na hraně, ale nakonec to ustála! Model je výrazný a promítají se v něm aktuální trendy, elegance, zvířecí dezény a výrazné až jedovatě růžové oblečení. Je to model, který by nedokázala „prodat“ každá modelka. Simona tuto extravaganci ustála, přestože se její lodičky se vzory mírně tlučou s kabátkem. Jednobarevná obuv by k tomuto oblečení vypadala mnohem lépe.

Mílový krok od dobrého vkusu

Tento pokus o šik eleganci ztroskotal. Kombinace černého topu a červených kalhot evokuje akorát tak kavárenskou uniformu. Absolutní faux pas je pak pásek s logem italského domu. Působí zoufale lacině, přestože byl jistě drahý. Přestože Agáta Prachařová poslední dobou svojí garderobou příjemně překvapila, tento model je opět mílovým krokem zpět.

Mráz mi běhá po zádech

Už vím, proč se tato modelka vůbec nevyskytuje na přehlídkových molech a není tváří žádné módní značky. Co se týče módy, slečna Doleželová není schopná prodat ani tkaničky od bot. Janin vkus je na pováženou. Ze šatů se zvířecím vzorem a s koženkovým detailem na rukávech mi běhá mráz po zádech. Boty jsou nudné, staromódní a k šatům se nehodí. Ano, náramek na ruce odpovídá průměrnému platu v Čechách, ale je jen důkazem toho, že za peníze si styl opravdu nekoupíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také