Styl

20. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Skvěle vyladěné duo

MÓDNÍ POLICIE: Skvěle vyladěné duo

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Skvěle vyladěné duo

Tenista Tomáš Berdych s přítelkyní Ester tvoří opravdu skvostný pár. Tenista zvolil dobře padnoucí sako s tenkou vázankou, které odpovídá stylu svršku. Vše je zde správně. Berdychova přítelkyně Ester zase sáhla po extravagantních šatech hrajících nečekaným barevným triem. Róbu pak doplnila o norkový kožíšek netradičního odstínu červené. Výsledek? Dokonalé. Mladá modelka se nebojí výrazných modelů a dělá dobře. Výborně Tomáši, tomu se říká skvěle skórovat.

Ta podprsenka je omyl, nebo záměr?

Modelka Denisa Domanská sáhla po minimalistických kouscích, které se u slečen z řad miss vidí jen zřídka. Černé legíny jsou pohodlné. Krásně zdůrazňují její výstavní postavu. Když je zkombinujete s kozačkami v jezdeckém stylu stejně tak, jako to udělala modelka, zcela jistě neuděláte chybu. Špatně to bude jen v případě, že si pod bílý transparentní top obléknete černou podprsenku. Doufám, že to v tomhle případě byl omyl a ne záměr.

Sundej z krku tu hrůzu

Drobná zpěvačka Bagárová má na svůj mladý věk skvělé estetické cítění. Ví, co jí sedne a díky své postavě si toho může spoustu dovolit. Už dlouho nebyla na veřejnosti viděna v něčem, co by jí neslušelo. I tento outfit je příkladem toho, že se Monika v módě vyzná. Krátké topy jsou velice trendy. Přestože se tento styl zcela určitě nehodí pro každou ženu, díky útlému pasu a věku zpěvačky si tento prvek oděvu může Monika s přehledem dovolit. Otevřený střevíc je sexy a k modelu padne jako ulitý. Jediné, bez čeho by se tento outfit obešel, je náhrdelník, který je zbytečný a působí na mladinké zpěvačce příliš zastarale.

Sdílejte článek
Štítky styl tenista trend Tomáš Berdych oděv Denisa Studená

Přečtěte si také