Styl

16. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Slečna je asi od stánku s cukrovou vatou

MÓDNÍ POLICIE: Slečna je asi od stánku s cukrovou vatou

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Slečna od stánku s cukrovou vatou

Rafinovaná róba ve starorůžové barvě je pohádkově krásná. Majitelka takových šatů by v nich měla vypadat jako něžná princezna. Tato slečna bohužel mírnými, ale zato nepřehlédnutelnými nedostatky prozrazuje svůj laciný původ. Příliš dlouhé třpytivé nehty nasvědčují tomu, že Jana Vopěnková, přítelkyně pana knížete Schwarzenberka, má blíž ke stánku s cukrovou vatou než k princezně. Jediné, co má tato reklama na rakovinu kůže společného s červeným kobercem, je snad jen odstín pokožky.

Terezo, tohle jsi sladila famózně

Modelka Tereza Chlebovská zvolila černé koktejlky, které rozjasnila psaníčkem v neonově růžovém odstínu a výrazným náhrdelníkem. Oba tyto prvky jsou velice in a v případě jedoduchých koktejlek jsou naprostou nutností. Díky symbióze těchto tří kousků vytvořila Chlebovská moderní a stylový outfit, který není přeplácaný. Palec nahoru za to, že sladila rtěnku s barvou psaníčka.

Zbrzdi s experimenty

Na svůj věk vypadá tato zpěvačka opravdu famózně. Péřovým kabátkem černé barvy se skoro nic zkazit nedá. Kožešinový doplněk je také zajímavý. I kozačky v tomto provedení jsou nesmrtelnou klasikou a dodávají modelu se sportovním nádechem nutnou dávku elegance. Musím však zkritizovat džíny s kamínky. Podle nich a podle přelivu na vlasech tipuji, že se Petra Janů nebojí experimentovat. Někdy však trocha strachu není úplně od věci. Takové modely se totiž již několik let nenosí. Příště by měla zpěvačka raději zvolit džíny v šedé nebo tmavě modré barvě. Na vlasy bych Petře Janů doporučila barvu, která působí přirozeněji, a nevídáme ji jen na nebi v podobě duhy.

Sdílejte článek
Štítky džíny nehty Petra Janů Jana Vopěnková Tereza Chlebovská

Přečtěte si také