Styl

4. února 2015 13:23

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Snaží se princezna Jasněnka o comeback?

MÓDNÍ POLICIE: Snaží se princezna Jasněnka o comeback?

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Snaží se princezna Jasněnka o comeback?

To snad ne, Michaela Kuklová je sice atraktivní žena, ale ve svém věku by se už mohla oprostit od šatů, které vypadají jako laciný model stojící v okně vesnické švadlenky. Nejhorším prvkem jsou asi rukávy. Naše švadlenky jsou někdy opravdu nebojácné, ale měly by se držet klasických střihů a krotit svoji fantazii.

Pohodová elegance není na škodu

Makarenko, tato silikonová kráska, která je stejně přírodní jako tesil, se objevila v modelu, který nenadchne ani neurazí. Šedá je poslední dobou velice oblíbená a in. Nepodceňujte krásu tohoto tónu a klidně vystřídejte šedou za černou. Nezapomínejte, že 50 odstínů šedi vypadá skvěle jak na papíře, tak i ve vaší garderobě. Extra body za lodičky, jsou báječné!

Eliška jako holka z venkova? Proč ne!

Styl Elišky Bučkové se mi poslední dobou velice zamlouvá, její modely jsou doladěné do posledního detailu a působí velice nenuceně a vkusně. Kombinace kůže a bílé balněné halenky je skvělá. Kombinace těchto materiálů dokonale vystihuje krásu venkova, a dodá tak jednoduchý a nenucený šmrnc.

Sdílejte článek
Štítky krása Eliška Bučková Michaela Kuklová

Přečtěte si také