Styl

1. srpna 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Sněhurka na premiéře Šmoulů

MÓDNÍ POLICIE – Sněhurka na premiéře Šmoulů

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sněhurka na premiéře Šmoulů

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější? Katy Perry se po dlouhé době ukázala na veřejnosti v decentním modelu. Ten zpěvačce dokonale padne. Barva šatů skvěle ladí s její pletí, Katy působí tajemně a étericky. 3D aplikace na hrudi zase skvěle korespondují s lodičkami. Boty mají stejný odstín jako některé z okvětních lístků našitých na horním dílu šatů. Drobný pásek s mašličkou je jemný detail, který outfitu ještě dodal na něžnosti. Tento model je hezký a zpěvačka v něm vypadá jako novodobá Sněhurka.

Britney klame tělem!

Britney Spears sáhla po starším modelu z dílny oblíbeného návrháře Herve Legera. Jeho šaty jsou velice oblíbené, protože se ženám díky elastické a stahovací látce postarají o dokonalé křivky. Díky trendu colorblocking (to jsou barevné geometrické tvary umístěné na těch správných místech tak, aby opticky zúžily siluetu), má matka dvou dětí skvělou postavu. Tyrkysová barva Britney sluší. Aby se zpěvačka vyvarovala laciného vzhledu, zkombinovala šaty s decentními lodičkami.

Inspirace z koupelny

Dagmar Havlová je dámou každým coulem. Její modely jsou většinou velice povedené, ale tento je zcela jistě výjimkou. Světle modrý komplet je nudný, materiál nezajímavý. Celý outfit působí zastarale. Náhrdelník různých délek se k modelu nehodí. Volba červených lodiček s mozaikovým vzorem byla velice nešťastná. Mozaika je prima v koupelně na dlaždičkách, ale ne na obuvi.

Sdílejte článek
Štítky premiéra Sněhurka trend vzhled Katy Perry oděv Britney Spearsová

Přečtěte si také