Styl

19. února 2015 10:30

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Sním, či bdím...

MÓDNÍ POLICIE: Sním, či bdím...

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Asi oslepnu, tento vzhled si ponese následky...

Sním, či bdím… copak to tu nevidím. Nejprve jsem si myslela, že mě šálí zrak, zmocňuje se mě společenská únava nebo nějaká noční můra. Omyl. Nějaká nebojácná mademoiselle pojala dress code po svém. Neznámá kráska má na sobě stejné množství přírodního materiálu jako umělohmotná lahev. Nepochopitelný je také stříbrný šál, který si žena připevnila na “rádoby róbu”. Kytka ve vlasech a cukrová vata v ruce jsou už jen třešiňkou na dortu nevkusu.

Agáta a její slabost pro hokejky

Agáta často ukazuje poprsí, které je ve výstřihu tak namačkané jako jihočeské buchty v pekáči. Výsledek? Všichni vědí, že vypadají lépe, než jaká opravdu jsou… Agátě sluší decentnější vzhled a méně špulená pusa. Víc než na pusu bych se soustředila na obočí vytrhané do tvoru hokejky. To, že pro ně má Agáta slabost, je známá věc. Na obličeji je ale nosit nemusí.

Anet, umíš to lépe!

Vignerová vkročila na premiéru v modelu a la černá vdova. Byl sice hezký, ale v záplavě černé. Model je sympatický, ale postrádám jediný zajímavý kontrast, který by záplavu černě rozbil. Jinak je Vignerová velice půvabná žena, která má cit pro detail. Proto mě tento vzhled nenadchl, je to však proto, že vím, že Aneta umí lépe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také