Styl

17. července 2013 16:50

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Soumrak modelek: Jano, kopyta patří do maštale!

MÓDNÍ POLICIE – Soumrak modelek: Jano, kopyta patří do maštale!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jano, kopyta patří do maštale!

Slečna Doleželová se ve světě módy stále hledá a já už začínám ztrácet naději, že se někdy najde. Janina garderoba často připomíná styl stará-mladá. Náušnice z dílny Swarovski jsou sice hezké, ale kamínek je zbytečně veliký. Působí poněkud pouťovým dojmem. Šaty tohoto typu by měly perfektně sedět a kopírovat linii těla. Tento kousek je ale v určitých partiích volný. Střih se šátkem na zavazování vypadá lépe v kombinaci se vzdušnějšími materiály a ne s úplety. Lodičky ze známého italského domu Gucci mi nevadí, na červený koberec ale měla Miss 2004 zvolit decentnější model bez robustního podpatku v podobě kopyta. Tento model je prostě nemastný neslaný.

Krásně minimalistická Kateřina

Kateřina Sokolová je přirozeně krásná. Modelka vypadá snad lépe bez make-upu než s ním. Pomocí černé barvy Kateřina jen umocnila své krásné rysy. Minimalistický model na tak půvabné ženě nepotřebuje zbytečná zkrášlovadla a zdobení. Detaily na luxusních doplňcích jsou decentní a v žádném případě nepůsobí lacině.

Romano, sundej tu kabelku!

Sympatická misska a budoucí nevěsta ví, co jí sluší. Modelka se taky nebojí bořit módní mýty. Jemně oranžová barva na Romaně Pavelkové působí svěže a zároveň jemně. Mini šaty si může dovolit, střih skvěle podtrhuje její perfektní postavu. Nohy ještě prodloužila díky optickému triku, kterého se zhostily lodičky v tělové barvě. Jako kontrastní prvek zvolila Romana masivní náhrdelník. Jediné, čím ještě mohla model vylepšit, je malé psaníčko. Taštička přes rameno se k modelu moc nehodí. Jinak je ale tento outfit skvělý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také