Styl

31. července 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Štěpánka Duchková konečně zazářila

MÓDNÍ POLICIE – Štěpánka Duchková konečně zazářila

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Štěpánka Duchková konečně zazářila

Moderátorka preferující elegantní styl tentokrát sáhla po trendy puntících. Udělala dobře, tento styl sluší každé ženě. Je dívčí, ale nevypadá infantilně.Doplňky i make-up sladila Štěpánka Duchková na jedničku. Červená její outfit skvěle rozzářila a detaily na lodičkách dodaly modelu svěží nádech.

Hanko, proč vypadáš jako jezevčík?

V případě outfitu moderátoky Hanky Kousalové je v pořádku snad jen kytka v její ruce. Prodloužený top v lesklém provedení se zipem vypadá extrémně lacině. Leský materiál se hodí do ložnice nějakého vykřičeného domu nebo na sako Michala Davida. Díky jeho velikosti by se z materiálu dalo vytěžit maximum a ušít podobných sak klidně několik.A pak tu máme ještě jedno velmi nevydařené optické kouzlo. Krátké džínové kalhoty moderátorce zkracují nohy, sako zase prodlužuje trup. Ideální, tedy pokud se stylizujete do role jezevčíka. Nad černobílou obuví může zajásat jen ortoped. Ale i ten jen v případě, že už mu neslouží zrak.

Dáda začala kouzlit

Tyto šaty se nosí úplně jinak! Top má být nahoře volný, dolní zúžený široký pás se nosí na bocích. Tímto způsobem se délka šatů zkrátí na mini. Dáda Patrasová ovšem dala modelu nový smysl. Šaty vypadají, jako by měly úplně jiný střih. Tenhle počin si zaslouží minimálně obdiv. Příště může herečka třeba pustit dolů šortky a udělat z nich capri kalhoty.Jinak je ale model hezký. Vodopádový dekolt Dádě velmi lichotí. I šperk, který zvolila k šatům, je decentní. Šílená je ale obuv, tu si mohla opravdu odpustit. Jsou ale i horší věci na světě. Třeba reklama na Semtex.

Sdílejte článek

Přečtěte si také