Styl

7. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Sundej to sako!

MÓDNÍ POLICIE: Sundej to sako!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sundej to sako!

Novopečená maminka Marta Jandová se po dlouhé době objevila ve společnosti. Na tuto příležitost sáhla zpěvačka po elegantním overalu šedé barvy, který skvěle lichotí jejím ženským tvarům. Bohužel sako už si Marta brát neměla. Je to zbytečný doplněk, který elegantnímu modelu dodal mdlý a fádní nádech. Obuv měla zpěvačka zvolit elegantnější, robustní boty se k tomuto outfitu nehodí. I účes mohl být klasičtější a uhlazenější.

Evo, proč nosíš oblečení pro děti?

Eva Aichmajerová i po dvou dětech vypadá jako holčička. Jen inspiraci týkající se vlastního oblékání by měla hledat jinde než v dětské almaře. Svetr je sice hezký, nicméně na akci, kam se moderátorka vydala, je příliš ležérní. Takový svršek by byl skvělý na hory nebo na chatu. Puntíkované džíny se zase tlučou s motivy na luxusních teniskách. Příště doporučuji do šatníku zakomponovat subtilnější prvky.

Tohle je omyl století!

Ultra Violet, fialová, je teď velice populární, jako snad každý podzim. Tento švestkový model by si ale zasloužil nějaký výrazný prvek. Ten by outfit rozbil a upgradoval ho na luxusnější celek. Mladičká zpěvačka ale vypadá, jako by si na sebe vzala pyžamo. Absence spodního prádla tento pocit jen umocňuje. Ano, Tereza Vágnerová má jistě hezká, kojením nedotčená prsa, která nepotřebují podprsenku, ale pod oblečením opravdu nikdy neuškodí. Pokud se slečna domnívala, že je to sexy, jedná se o omyl století.

Sdílejte článek
Štítky Marta Jandová Eva Decastelo oděv sako Tereza Vágnerová

Přečtěte si také