Styl

19. července 2013 10:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Šup s tebou do kabelky!

MÓDNÍ POLICIE – Šup s tebou do kabelky!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Šup s tebou do kabelky!

Přestože nejde o moderní model, Kristýně Janáčkové šaty empírového střihu na ramínka perfektně sedí. Decentní mašlička po ňadry zdůraznila její dívčí krásu, modrá barva zase herečku pěkně rozzářila. Boty s dezény lučního kvítí se k těmto šatům moc nehodí. Ladí ale k psaníčku, které je pěkné. V tomto případě se výjimečně odstíny modré snesou. Kristýna je tak roztomilá, že bych si ji chtěla na každé akci, kde ji vidím, strčit do kapsy a upalovat s ní domů.

Jezinka Iva jde strašit děti!

Sním, či bdím... Koho to tu nevidím...? Černá podprsenka pod transparentním topem na zpěvačce Ivě Frühlingové vypadá lacině. Sukně posetá exotickými květy neurazí, ale ani nenadchne. Modrá ozdoba z peří ve vlasech je ale opravdu šílená. Iva díky ní trošku připomíná papouška. Tomu by odpovídalo i zpěvaččino hnízdo na hlavě. Díky tomuto výtvoru vypadá umělkyně jako Jezinka, která by se měla vrátit zpět do kouzelného lesa strašit děti a občas nějaké sníst.

Sandro, to se ti povedlo!

Elegantní, decentní a mladistvé. Moderátorka hlavních zpráv na Primě vypadá v tomto modelu skvěle. Top je báječný a Sandře Parmové skvěle sedí. Kabelka od amerického návrháře Michaela Korse je nenápadná, luxusní a skvěle doplňuje moderátorčin outfit. Capri kalhoty si může dovolit jen pár vyvolených, protože zkracují nohy. Sandra naštěstí patří mezi vyvolené, kteří tento kousek oděvu můžou klidně zařadit do šatníku. Zde můžu jen chválit. Doufám, že se od Sandry vstevnice něco přiučí.


Přečtěte si také