Styl

7. ledna 2014 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Svému stylistovi zlom ruce!

MÓDNÍ POLICIE: Svému stylistovi zlom ruce!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Svému stylistovi zlom ruce!

Moderátorka žijící v USA se inspirovala snímkem Great Gatsby a dopadlo to stejně jako ve filmu. Tragicky. Zuzana Belohorcová se oblékla naprosto zbytečně do černé barvy, jež ji pohltila jako tlusté dítě věneček. To je opravdu škoda. Právě ona si totiž může dovolit mnohem zajímavější paletu odstínů. Model postrádá vtip i nápad. Ale ten se možná ukrývá v (nemoderním) maxi psaníčku. Pokud tento model dal dohromady nějaký zlý stylista a nechal odejít moderátorku z domova s černými punčochami v lodičkách s otevřenou špičkou, měl by mu někdo zlomit ruce, aby příště takovou parádu už nikdy nevytvořil.

Modrá fakt není dobrá!

Modrá je dobrá, ale ne v tomto případě. Přestože je kobaltotá barva moderní a slušivá, ani tento odstín celkový vzhled Miluše Bittnerové nezachrání. Kabát je příliš dlouhý a džíny do zvonu naprosto nevhodné. Herečka měla zvolit úzký střih nohavic bez lacině vyhlížejícího vyšisování a obuv s méně výraznou špičkou.

Tohle se ti povedlo

Pohádkově krásná Pavlína Němcová vsadila na netradiční odstín večerní róby a udělala dobře. Šaty poseté volány s mírně folklórním nádechem působí mladistvě a svěže. Páskové lodičky jsou naopak díky svému minimalistickému vzhledu skvělým kontrastem k červenému outfitu. Přestože se domnívám, že klasičtější styl je na večerní nošení vhodnější, výsledek je velice zdařilý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také