Styl

5. ledna 2015 12:24

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Svobodová, Dejdar a Decastelo. Bída s nouzí

MÓDNÍ POLICIE: Svobodová, Dejdar a Decastelo. Bída s nouzí

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Svobodová jako ulízlý pudl

Její outfit není ani tak děsivý. Dalo by se říct, že tento minimalistický model ztroskotal jen na barevných nerovnostech. Šedé kalhoty a hnědé kozačky se barevně tlučou. Kamenem úrazu je však vlasová kreace, která se objevila Vendule na hlavě. Svobodová tak připomíná puberťačku, která několik hodin neúspěšně bojovala s kulmou v ruce, než se odebrala na vesnickou zábavu, aby se mohla zmítat v rytmu diska.

Decastelo ve stylu "co dům dá"

A její módní kreace mě opravdu baví. Drobná Eva vždy dokáže sloučit neslučitelné. Její svetr s jeleny, volné kalhoty a tenisky s vysokou gumovou podrážkou – to je neúspěšně sladěný model, který je sice pohodlný, ale to je i pyžamo, ve kterém na veřejnost nechodím.

Dejdar jako správce lanovky

Martin Dejdar vypadá opravdu zvláštně. Jeho outfit připomíná správce lyžařského vleku, který svůj každodenní model skládá z oděvů zapomenutých na lanovce. Lesklá péřovka se opravdu hodí jen na záda horské služby. Kulich se značkou přes celé čelo působí komicky, džíny s otočeným lemem jsou známkou neupraveného vzhledu a nízké tenisky s výraznou gumovou podešví jsou zřejmě výplodem nějakého vtipálka.

Sdílejte článek
Štítky styl Martin Dejdar vzhled oděv

Přečtěte si také