Styl

10. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Tak to je Rajská pastva pro oči

MÓDNÍ POLICIE: Tak to je Rajská pastva pro oči

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Rajská pastva pro oči

Zajímavý outfit. Oceňuji odvahu naší přední návrhářky Beaty Rajské, která se evidentně rozhodla, že nebude splývat s davem. Šaty s moderním vzorem jsou hezké. Sympatická je také symbióza extravagantních doplňků – čelenky a lodiček v pudrovém odstínu. Tento model rozhodně nenudí.

Gábino, chtělo by to vyladit!

Zpěvačka udělala dobře, když k jednoduchým džínám a černobílému topu zvolila bílé tenisky. Tento model mě sice nijak neohromil, ale ani neurazil. Je dobře, že outfit „nedozdobila“ zbytečnými bižu cetkami a cingrlátky. Kdyby si ještě Gabriela Gunčíková místo tenisek obula lodičky a oblékla bílé tričko bez potisku, pozvedla by tento model do kategorie nedbalé elegance.

Jdi do barev!

Sympatická zrzka neměla při volbě tohoto outfitu šťastnou ruku. Sestavit dobře model pouze z prvků v černé barvě se totiž jen tak někomu nepodaří a v tomto případě se to nepovedlo ani Radaně Labajové ze skupiny Holki. Džíny jsou ok, lodičky mi nevadí. Pobavilo mě tričko s nápisem Moreless. Podle nápisu na topu se módní řetězec, pod jehož taktovkou se zrodil tento poklad, přiznává, že jde víceméně o nepovedený kousek.

Ty kalhoty máš ještě z Tuzexu?

Zpěvačka Marcela Holanová ví, že s klasickou bílou košilí nikdy neudělá chybu. Zapomněla už ale, že džíny s tímto střihem a odstínem mají své dny sečtené už od té doby, co se jich v Tuzexu vyprodaly poslední kusy. Kladné body u mě Marcela Holanová nezíská ani za boty. Jsou sice možná pohodlné, ale ani trochu zajímavé. K tomuto outfitu se nehodí. Přes to všechno ale vypadá zpěvačka velice dobře.

Puberťačka je pryč, zrodila se dáma!

Bravo, Míšo! Lodičky s otevřenou špičkou jsou skvělé. Šaty jsou také na jedničku. Krajka je stále velice v kurzu, takže ani tady nemůžu nic vytknout. Oceňuji, že na Míše Noskové nevidím žádné zbytečné doplňky, ani trapné pokusy o inovativní vzhled. Nesmrtelná klasika je trefou do černého a Míše velice sluší. Pouzdrové šaty nechaly vyniknout její štíhlé postavě. Zpěvačka konečně nevypadá jako hormony pozblázněná puberťačka, ale jako dáma. Propříště doporučuji dát tomuto stylu zelenou a občas také navštívit solárium.

Sdílejte článek
Štítky styl Tuzex Michaela Nosková Beata Rajská vzhled Marcela Holanová Gabriela Gunčíková oděv Radana Labajová Holki

Přečtěte si také