Styl

7. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Tak toto je ten slavný francouzský glanc

MÓDNÍ POLICIE: Tak toto je ten slavný francouzský glanc

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tak toto je ten slavný francouzský glanc

Charizmatická herečka je příkladem toho, že některé ženy umí prodat i to, co je většinou neprodejné. Slim džíny v klasické decentní barvě sedí půvabné Francouzce skvěle. Šál místo náhrdelníku je netradiční doplněk, na který bych u většiny žen negativně upozornila, ale u Chantal působí tento prvek originálně a především nenuceně. Tento model složený z nesmrtelné klasiky je trefou do černého. Toto je ten slavný francouzský šarm, ne strojené modely připomínající módní fiasko, do kterých se denně souká Emma Smetana.

Jano, konečně vypadáš k světu!

Sním, či bdím… Copak to tu nevidím? Modelka Jana Doležalová pro jednou vypadá vkusně. Žluté maxi šaty jsou sexy, zajímavé, výrazné a nepřipomínají styl á la stará-mladá, který si modelka poslední dobou tak skvěle přivlastnila.

Všichni by se od tebe měli učit

Jana Švandová vsadila na elegantní pánský styl obohacený o halenku se zavazováním u krku. Výsledek? Dokonalé! Skvělé! Perfektní! Tento jednoduchý vzhled herečce náramně sedí. Moderní střih kalhot, luxusní top a jako třešnička na dortu nízké kožené polobotky. Ty jsou nyní velice moderní. Ostatní ženy by se od této herečky mohly a měly učit.

Sdílejte článek
Štítky styl herec Emma Smetana vzhled Jana Švandová

Přečtěte si také