Styl

23. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Takový divný mix

MÓDNÍ POLICIE: Takový divný mix

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Takový divný mix

Miss Gabriela Kratochvílová je roztomilá, křehká a ve světě módy se orientuje mnohem lépe než většina jejích kolegyň. Oceňuji volbu výrazných fosforových šatů, které nejkrásnější žena Čech zkombinovala s černými doplňky. Tím to ale končí. Šaty bohužel díky lesklému materiálu působí lacině. Kabelka je zase příliš velká na to, aby se hodila do společnosti. Hnědé střevíčky jsou sice hezké, ale k modelu se bohužel ani trochu nehodí.

Markéto, kdes nechala styl?

Herečka Markéta Hrubešová uznává klasiku. Gumáky jsou OK, je to dnešní alternativa kožených jezdeckých bot s delší životností. Outfit, který je pouze černý, je extrémně nudný. Tedy až na ohavnou koženou bundu s výraznými švy, kterou si herečka uvázala kolem pasu. Nevím, co je horší… výrazné švy, které jsou nemoderní, nebo styl, jakým moderátorka bundu nosí.

Nemastná neslaná tanečnice

Éterický styl tolik oblíbené tanečnice Vojtkové má nedostatky. Top asymetrického střihu by mi ani tak nevadil, kdyby k němu Libuška zvolila jiné oblečení, které by tento výjimečný prvek podtrhlo. Sportovní obuv je zcela určitě palec dolů. Sportovně laděná obuv se prostě do města nehodí. Výjimkou je snad jen běžecký maraton. Kdyby tanečnice zvolila černé nebo šedé kalhoty, vynikl by top a její outfit by zcela jistě nepůsobil nemastně neslaně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také