Styl

20. května 2015 16:30

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Táňo, styl indiánské babičky je špatná volba

MÓDNÍ POLICIE: Táňo, styl indiánské babičky je špatná volba

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Táňo, styl indiánské babičky je špatná volba

Táňa je dle mého názoru jednou z nejhezčích Češek. Její styl je v drtivé většině trefou do černého. V tomto případě však udělala krok vedle. Model jí zbytečně přidává kila, zkracuje nohy a dělá jí stehna tak robustní, že by před ní prchal i krocan na steroidech. A tak krátké, že i jezevčík by si vedle ní připadal jako čahoun. Košile je příliš retro. Táňo, příště vsaď na klasičtější modely. Tyto barvy ti sluší, střihy jsou však nešťastné.

Petro, jednoduché siluety ti sluší víc...

Ať už se vám líbí, nebo ne, Petra Faltýnová je sexy a její živočišnost muže přivádí k infarktu. Tento model je roztomilý, ale na můj vkus lehce infantilní. Všechny prvky jsou skvělé, ale Faltýnová je tak výrazný typ, že nepotřebuje kvanta puntíků a fuchsiové doplňky. I tak jí to sluší, ostatně jako ve většině případů.

Vesnickou paní vyvezli do Práááááhy

Petra Minářová to nevychytala. Její styl připomíná zazobanou paničku bez špetky estetického cítění. Modelu chybí patřičná lehkost. Kapri kalhoty potištěné nudným vzorem přidávají kila navíc a zkracují nohy. Top spadlý na ramena opticky zvětšuje již tak obří poprsí. Krémový model postrádá minimálně jeden výrazný kousek, který by celý outfit tělové barvy rozzářil. Tedy až na spálenou pokožku ze solária, ale to se nepočítá. Minářová by měla vsadit na jednodušší modely, které nezavánějí stylem vesnických zbohatlíků.

Sdílejte článek
Štítky styl Petra Faltýnová Petra Minářová

Přečtěte si také