Styl

8. srpna 2013 13:30

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Teatrální mišmaš

MÓDNÍ POLICIE – Teatrální mišmaš

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Teatrální mišmaš

U herečky Míši Doubravové se mi líbí její odvaha. Nebojí se totiž kombinovat výstřední kousky. Druhá věc je ale výsledek. Michaeliny kombinační schopnosti nejsou nic moc… Náhrdelník je sice zajímavý, ale k transparentní sukni se ani trochu nehodí. Černým tílkem nikdy nic nezkazíte, ani sukně není hrozná. Pokud ji ale takto násilně zkombinujete s tak výrazným šperkem z umělé hmoty, bude celý outfit vypadat poněkud teatrálně.

Nenucený sympaťák

Model zpěváka Jana Kříže nenadchne, ani neurazí. Černé triko bych vyměnila za bílé. To by lépe korespondovalo se šortkami. Stylové brýle značky Ray Ban jsou hezké, ale pro umělcův obličej příliš malé. Při výběru obrouček vždy dbejte na to, aby mírně přesahovaly spánky. Gumové žabky se do města nosit nemají. Ale i tak působí model sympaticky a nenuceně.

Jdeš na pláž?

Sportovně laděný model zpěváka Romana Tomeše je hezký. Bílou košilí nic nezkazíte, blankytně modré šortky jsou také v pořádku. Výrazné kapsy sice už brzy budou za módním zenitem, ale tomuto outfitu nevadí. V pořádku ovšem nejsou gumové žabky. Příště by měl Roman sáhnout po modelu z jiného materiálu. Tyto jsou skvělé na pláž nebo k bazénu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také