Styl

9. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Ten kapesník máš na býka?

MÓDNÍ POLICIE: Ten kapesník máš na býka?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ten kapesník máš na býka?

Seladon Karas, druhý nejkrásnější muž planety z roku 2010, vypadal na vyhlášení letošní Miss velice dobře. Na náš vkus je ale jeho oblek příliš pestrý.

Střih saka je moderní a úzká vázanka koresponduje s šířkou klopy. Kapesníček červené barvy ale mírně bije do očí. Doporučujeme, aby Josef příště volil menší kontrasty v outfitu.

Sokyně z tebe zezelená závistí

Zajímavý model vykouzlil lékárnici Janě Doležalové ženské křivky. Důmyslné a rafinované průstřihy něžně odhalují intimní partie. Modelka je opravdu sexy, a tak jí na akci nevadila ani přítomnost bývalého přítele Janečka. Ten přišel s novým doprovodem, který při pohledu na tuhle bývalou miss zcela jistě zezelenal závistí.

Lucie vypadá jako princezna

Bývalá miss Vítová se zhlédla v barvě krve. Model lemovaný krajkou jí padl jako ulitý. Šaty jednoduché siluety a s dekoltem lemovaným krajkou byly pastvou pro oči. Náročné textilní technologie se vyplatily, Lucie Vítová vypadala jako princezna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také