Styl

25. dubna 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Tereza Maxová válcuje ostatní!

MÓDNÍ POLICIE: Tereza Maxová válcuje ostatní!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tereza Maxová válcuje ostatní!

Jednoznačně nejlépe oblékaná žena u nás. Velice dobře zná své tělo. Ví, co jí sluší. Působí křehce a žensky a to si všimněte, že nemá žádný výrazný kousek. Topmodelka se nenechá pohltit trendy nebo přílišným zdobením. Pohodlné černé lodičky jsou nutností každé ženy, stejně tak kabát velbloudí barvy. Tato dáma by měla být vzorem pro nás pro všechny.

Beáto vyměň kabelku!

Její róba je originální, ale na zadnici se z ní neposadíme. Naší přední návrhářce pomáhá ovšem k dovršení rošťáckého vzhledu, který získala díky ofině. Náramek je zbytečný, kabelka s mozaikovým vzorem ve stylu brašny je in, ale k modelu neladí. Je příliš komplikovaná a váhám nad tím, zda vůbec odpovídá dress codu hodnému společenské události, jakou byla volba České Miss.

Leoš Mareš nejlépe oblékaným mužem

Díky svému stylistovi se z Leoše Mareše stal jeden z nejlépe oblečených mužů českého showbyznysu. Získat toto ocenění ale není takový kumšt. Dobře oblečeného muže musíte v našich vodách hledat lupou. Leošův model musíme však pochválit.Jeho přítelkyně má od pánaboha obrovský dar. Když se rozdával sexappeal, ona si přistavila náklaďák. Jen díky němu totiž vypadá dobře i v modelu se širokými ramínky a řaseným živůtkem. Šaty Petry Faltýnové jsou odpovídající průměrné tuzemské akci. Příště doporučuji jednodušší střih a luxusnější materiál.

Nicol, chce to stylistu!

Nicol Maláčová, sestra Michaely Maláčové, je pro nás hrdinkou. Obléknout si na tak důležitou akci, jako je Česká Miss, model a la magazín Quelle, je velice odvážné. Šaty působí vesnickým dojmem. A umocňují ho i ramínka, která se derou ven. V případě krásné Nicol nemůžeme ani pochválit doplňky, které jistě mají historickou hodnotu, ale to je asi vše. Obuv se absolutně nehodí nikdy a k ničemu, takže nechápeme, proč to byla její první volba. Možná bychom je s křečovitě přivřenýma očima odpustili paní šatnářce, ale ne Nicol Maláčové. Je to škoda, se svou krásou by totiž mnohé dámy strčila do kapsy.Syn Joshua Nicol Maláčové má úzkou kravatu, a ta je in, takže palec nahoru. Lépe by vypadalo sako bez džín, ale ok. Pokud si také před touto akcí rychle zrekapituloval trendy z Quelle, jsme rádi, že to dopadlo alespoň takhle. Boty z broušené kůže se k modelu nehodí, hodí se k džínům, ne na společenskou událost.

Sdílejte článek
Štítky krása styl Tereza Maxová Leoš Mareš Česká Miss trend vzhled Petra Faltýnová Michaela Bakala Quelle

Přečtěte si také